O FIRMIE

Zadowolenie naszych Klientów, jest dla nas priorytetem!

Firma MMINVESTMENT specjalizuje się w szeroko zakreślonych usługach budowlanych.

KIM JESTEŚMY I CO OFERUJEMY

Jesteśmy grupą osób, które dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem w budownictwie, zdobytym podczas realizacji dużych projektów deweloperskich. Naszą misją jest kompleksowa realizacja projektów budownictwa mieszkaniowego. Oferujemy budowę domów począwszy od fundamentów po wykończenie i wykonanie instalacji. Dzięki nam szybko, sprawnie i bez problemów (związanych z szerokim gronem podwykonawców) zrealizujesz swoje marzenie o własnym domu.

NASZE ZALETY

Nie musisz planować prac, zgrywać ekip, szukać materiałów, monitorować na bieżąco postęp i jakość prac. Przez lata działalności otoczyliśmy się najlepszymi fachowcami i specjalistami. Są to sprawdzeni ludzie, którzy posiadają odpowiednie umiejętności, wiarygodność, które przekładają na skrupulatne i terminowe wykonywanie powierzonych zadań.

NIŻSZE KOSZTY BUDOWY

Dbamy o to by nasi klienci otrzymali produkt najwyższej jakości, spełniający wszelkie wymogi, a jednocześnie optymalizujemy koszty. Nasza usługa to również przekazywanie przez lata wypracowanych i wynegocjowanych cen materiałów. Pracując z nami w usłudze kompleksowej otrzymujesz 8% podatku VAT a nie jak w przypadku samodzielnej obsługi 23%. Sumując wszelkie wymienione korzyści dostajesz bezobsługowy produkt w znacznie niższych kosztach!

Zaufaj jakości naszych usług

Zapewniany szeroki zakres usług realizowanych kompleksowo

Co nas wyróżnia?

$

Wysoka jakość wykonywanych usług w przystępnej cenie,

$

Indywidualne podejście do każdego klienta,

$

Kompleksowe usługi budowlane od A do Z,

$

Profesjonalizm,

Dobra organizacja, duże doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra gwarantują, że powierzone zadania wykonujemy rzetelnie, fachowo i terminowo.

Zadzwoń do nas

+48 533 313 231